KOMPLEXNÍ SLUŽBY KOVOVÝROBY

přímo Vám na míru

ODBORNÉ PORADENSTVÍ A KONZULTACI

Vám rádi poskytneme již před realizací zakázky

SVAŘOVÁNÍ

Výrobky z konstrukční oceli svařujeme na všech čtyřech pracovištích metodou MIG/MAG multi-procesními svařovacími zdroji značky KEMPPI – FastMig X450.Maximální hmotnost svařence je 2000 kg.Maximální rozměry svařence jsou 1,5 x 3 m v případě požadavku na vysokou přesnost svařence, kvůli ustavení na svařovací stoly SIEGMUND nebo případně 3 x 6 m na volně stojících podpěrách.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Testování a vývoj svařování kovových materiálů HELAS kovo
Naše společnost HELAS kovo s.r.o. realizuje v roce 2022 projekt Testování a vývoj svařování
kovových materiálů HELAS kovo, který je financován z prostředků Evropské unie.

 

NÁZEV PROGRAMU: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
ČÍSLO VÝZVY: 01_20_358
NÁZEV VÝZVY: Inovační vouchery - VI. výzva
NÁZEV PROJEKTU: Testování a vývoj svařování kovových materiálů HELAS kovo
REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU: CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0027877

 

Díky podpoře Evropské unie prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj jsme v programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost mohli realizovat projekt Testování a vývoj svařování kovových materiálů HELAS kovo (CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_358/0027877), jehož rozpočet byl 495 500 Kč bez DPH, přičemž naše společnost obdržela 75% dotaci ve výši 371 625 Kč.

Obsahem projektu Testování a vývoj svařování kovových materiálů HELAS kovo a jeho hlavních aktivit je postupné testování a provedení potřebných zkoušek na 7 vzorcích pokrývajících hlavní způsoby svařování vysokopevnostních ocelí, pokrývajících naši plánovanou výrobu týkající se komponent a součástek pro rámy a nástavby silničních přípojných vozidel. V rámci vývojových aktivit nám budou posuzovány, průběžně zkoušeny a postupně optimalizovány všechny potřebné procesy svařování vysokopevnostních materiálů na definovaných polohách svařování v metodě svařování EN 135.

Naše společnost HELAS kovo s.r.o. si velice váží této pomoci Evropské unie děkuje za její podporu při svém inovačním úsilí.

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.